Scandinavian wedding – Ås, Oslo, Norway

Ślub skandynawski

Ślub skandynawski  – czyli kolejny multi culti ślub tym razem Szwecja + Norwegia. Rassmus jest Szwedem, a Karla 50/50 krew norweska i z Dominikany!
Pamiętacie ich zimowa sesję narzeczeńską w Oslo z widokiem na miasto? Jeśli nie, kliknijcie w link poniżej. 

Scandinavian wedding

Scandinavian wedding – next multi culti wedding and this time Sweden + Norway. Rassmus is Swedish and Karla 50/50 norwegian and dominicanian blood! Do you remember their winter engagement photo shoot in Oslo with view for a city? If not, click then at link below.

Ceremonia

Wszystko odbyło się rzut beretem od Oslo – w miasteczku Ås. Kościół był spacerkiem od miejsca wesela – Vittenparken. Więc zaraz po ceremonii przeszliśmy się spacerem z grupą przyjaciół Rassmusa i Karli na sesję. 

Ceremony

Scandinavian wedding – next multi culti wedding and this time Sweden + Norway. Rassmus is Swedish and Karla 50/50 norwegian and dominicanian blood!

Skandynawskie wesele

Jednym z ogromnych plusów wesela było to, że nie trzeba było tłumacza na sali! Tak – Swedzi i Norwedzy generalnie się rozumieją. W sumie to pewnie jakby porównać wesele Polsko – Ukraińskie. Oczywiście było kilka śmiesznych przykładów innego znaczenia słów, ale dzięki temu było wesoło! 
Siostry poprowadziły całą imprezę, która była przeplatana przemowami, krojeniem torta, przysznymi przystawkami, i grami. Znazała się też chwila – godzina przed końcem imprezy na tańce! Podobne wesele jednego z drużb Rassmusa odbyło się miesiąc wcześniej i możecie je zobaczyć klikając w przycisk niżej.

Scandinavian wedding reception

The big plus of the wedding was this, that there was no translated needed! Yes – Swedish and Norwegians in general undersand eatch other. Actually this is like Polish – Ukrainian wedding. Of course was few funny examples on words with different meaning, but because that was hilariously!
Sisters were toast masters and were leading whole party. Speaches was mixed with cuting a cake, delicious food and wedding games. There was also a dance floor moment – hour before the end. Similar wedding on of Rassmus’s groomsman month before you can see in the link below. 

Other photos you might like

Ślub i wesele Siwy Dym Rzeszów

Przygotowania i first look w domowym ogrodzie To jest jeden z tych ślubów, że jesteś pewien że będzie dobry vibe. Ślub i Wesele w jednym

Spanish-French wedding in Madrid

Hiszpańsko-francuskie wesele w Madrycie Tym razem ślub w Madrycie to jakisz szalony kulturowy mix! Maria jest Hiszpanką, a Alexis jest pół Francuzem i pół Irlandczykiem.

Wedding reception in Miłocin, Wrocław

Ceremonia Marysia i Adrian pojawili się w pięknym zabytkowym aucie. Mina Adriana prowadzącego auto – bezcenna. Ceremonia odbyła się w małym kościółku na górce. Wnętrze

error: ⓒ – ANNA LEWANDA
en_USEnglish