Wedding in Sady Albigowa

Ceremonia pod wierzbą w plenerze

Piękne lato ostatniego sierpniowego popołudnia.  Można by powiedzieć, że impreza Polsko-Niemiecka, bo Pan Młody od dziecka wychowany w Niemczech (całkiem nieźle mówi po Polsku). 
Sama ceremonia odbyła się w plenerze pod wierzbą, w centralnym punkcie Sady Albigowa z piękną makramą zaplecioną przez mamę Panny Młodej. Słońce tak prażyło, że na życzenia musieliśmy się schować pod wierzbą. Swoją drogą myślę, że jak ktoś bd planował mniejsze wesele i ceremonie w plenerze to świetnie będzie wyglądać też właśnie pod drzewem, chowając się od Słońca. 

Ceremony under willow tree

Beautiful summer the last day of August. I could say that party Polish-German, beacuse the Groom was raised since childhood in Germany (he speaks polish quite well). 
Ceremony was organised outdoor under amazing willow tree, in the central point with beautiful macrame made by Bride’s mum.  
Sun was so strong, that for the wishes and presents we needed to hide under the tree. By the way I think that if someone would plan smaller outdoor wedding here it would look great also in this place. 

Wedding in Sady Albigowa

Sady Albigowa to niezwykle urocze miejsce. Przygotowania odbyły się w małym domku myśliwskim, gdzie każdy szczegół jest doprecyzowany. I tutaj brawa dla ekipy Sady Albigowa za pięknie dopięte elementy wystroju wnętrza. Znajdziemy tu też stadnine koni, więc jeżeli ktoś lubi, można się skusić na zdjęcia z pupilami miejsca. 

Wedding in Sady Albigowa

Sady Albigowa is really amazing place for wedding. Preparation was in little hunting house, where every details was really matched well. And here bravo for Sady Albigowa crew for nice matched elements of interior. We will find here also horses and if you like you can have a photo shoot with them!

Sesja ślubna w Sadach

Skoro Sady Albigowa – to oczywiście musieliśmy skusić się na pare zdjęć! Sesja była ekspresowa, bo zanim wszystko się skończyło to zostało nam zaledwie kilka chwil na złapanie światła dziennego. Sady były wiśniowe i śliwkowe, jednak wiśniowe były zbyt rezekowne na wskoczenie w białej sukni ślubnej. Nie obyło się bez ukochanego motoru Patryka i przejażdżki, którą uwieczniliśmy. 

Wedding photoshoot in orchard

So if the place calls „Orchards” – of course we had to do some pictures in that! Photo shoot went express, because when everything finished we had just few moments of daily light left. 
We saw plum and cherry orchards, but we focused on plum one, cherry was too risky in a white wedding dress thought. One of the favourite thing to do is motor ride so we also catched that!

Parkiet w namiocie

Naprawde świetnym pomysłem na plenerowy letni ślub jest wynajęcie namiotu, bądź zorganizowania wesela już w miejscu gdzie jest. Sprawdza się dobrze wtedy kiedy jest ciepło, bo można go otworzyć i jest przewiew, więc nie trzeba robić częstych przerw „bo gorąco” 🙂

Dance floor in tent

Really great idea for outdoor summer wedding is to rent a tent or organise party in the place where is already there. IIt works when in warm wather, beacuse you can open it and have a wind, so there is no option to do breaks so many times cuz of heat 🙂 

Suknia/Dress:
Buty Młodej/Bride’s shoes: Ryłko
Obrączki/Rings:
Garnitur/Suit :
Miejsce/Place: Sady Albigowa
Kwiaty/ Flowers:
Wianek/ Garland:
DJ/MC:
Ekipa kawowa/Coffee team: Dolka cafe
Make up artist: Anna Hawro

Other photos you might like

Ślub i wesele Siwy Dym Rzeszów

Przygotowania i first look w domowym ogrodzie To jest jeden z tych ślubów, że jesteś pewien że będzie dobry vibe. Ślub i Wesele w jednym

Spanish-French wedding in Madrid

Hiszpańsko-francuskie wesele w Madrycie Tym razem ślub w Madrycie to jakisz szalony kulturowy mix! Maria jest Hiszpanką, a Alexis jest pół Francuzem i pół Irlandczykiem.

Wedding reception in Miłocin, Wrocław

Ceremonia Marysia i Adrian pojawili się w pięknym zabytkowym aucie. Mina Adriana prowadzącego auto – bezcenna. Ceremonia odbyła się w małym kościółku na górce. Wnętrze

error: ⓒ – ANNA LEWANDA
en_USEnglish