Miejska sesja rodzinna

Kasię i Ryszka znacie już pewnie z moich zdjęć. Dłuższą chwilę temu zrobiliśmy sesją zaręczynową w szklarni, a pare miesięcy temu jak Kasia była jeszcze w 7mym miesiącu wybrałyśmy się na sesję w magnoliach, którą możecie zobaczyć klikając w link poniżej. 

Miejsca sesja rodzinna? Jeśli kwiaty, roślinność to nie twój klimat, a masz ulubione miejsca w mieście to żaden problem to połączyć! Kasia pochodzi z Łodzi i przy okazji ślubu, na którym byłam fotografem w restauracji PRZERWA (ślub Natalii & Sargisa) spotkaliśmy się na szybki wietnamski lunch i zdjęcia. Malutki Kaleb ma tutaj 1,5 miesiąca i był troszkę grymaśny po dawce szczepionek, ale trochę więcej przytulania i było mu lepiej. Nie ma to jak ramiona kochających rodziców. 

Street family photoshoot

Propoably you know Kasia&Ryszard from some of my pictures already. Long time ago we did engagement photoshoot in green house, and few months ago when Kasia was seven month pregnant we did photoshoot in Magnolia flowers. Click link below to see it. 

Street family photoshoot? If you don’t like flowers, nature and you have fav place in your city let’s do it! Kasia is from Łódź and I had a wedding there (Natiala&Sargis wedd). So we’ve met for quick vietnameese lunch and photos. Little Kaleb is 1,5 months old and was little bit grumy after vaccines. We faound the way – more hugs and it was already better! Nothing better than loving parents arms.

error: ⓒ – ANNA LEWANDA