Kameralny ślub w Bieszczadach.

Jeśli nie jesteś zwolennikiem dużych tradycyjnych polskich wesel, to ten wpis jest jak najbardziej dla Ciebie – biorąc przykład z Magdy i Łukasza, którzy ten szczególny dzień chcieli spędzić w małym gronie rodziny i przyjaciół. W zasadzie nie tylko dzień ślubu, ale spędzili cały weekend w Bieszczadach więc atmosfera imprezy była bardzo luźna.

Cozy wedding in Bieszczady Mountains.

If you’re not a big fan of big and traditional polish weddings, this post is totally for you – take an example from Magda and Łukasz, who wanted to spend this special day in small group of friends and family. 
Actually not only a wedding day, but whole weekend in Bieszczady Mountains so atphmosfere was really chill. 

Ceremonia ślubu w małym kościółku w Bieszczadach

Ceremonia odbyła się w uroczym kościółku w jednej z pobliskich wiosek, a przygotowania i wesele w Domu Malowanym, który podlinkowałam na samym końcu. Toas i życzenia na tarasie z pięknym widokiem i szybciutko zaraz po obiedzie zrobiliśmy zdjęcia grupowe i dosłownie 20 minutowy plener na łące obok. Często dziwicie się jak to możliwe, ale naprawdę chociaż te 15 minut na wyskok w „krzaki” na pare zdjęć będzie tego wart 🙂 

Wedding ceremony in small church in Bieszczady Mountains

Ceremony was in this little church in small village next to Dom Malowany, where guys were preparing. 
DJ and MC in one daily is an actor in on of the Kraków theatre, so his stage charisma worked pretty well! Place of wedding reception is surrounded by hills which looks pretty amazing.

Wesele w Domu Malowanym

DJ Jakub Perkowski, który prowadził imprezę na co dzień jest aktorem w jednym z Krakowskich teatrów, więc jego sceniczna charyzma udzielała się wszystkim. Miejsce wesela jest otoczone malowniczymi pagórkami, co wygląda naprawdę pięknie.

Wedding reception in Dom Malowany

DJ and MC in one Jakub Perkowski daily is an actor in on of the Kraków theatre, so his stage charisma worked pretty well! Place of wedding reception is surrounded by hills which looks pretty amazing.

Suknia/Dress: Studio Mody In Love
Obrączki/Rings: Swarovski
Garnitur/Suit : Codecrux
Miejsce/Place: Dom Malowany 
Kwiaty/ Flowers: Artystyczna Florystka
Wianek/ Garland: Kwiatule
DJ/MC: Jakub Perkowski 

error: ⓒ – ANNA LEWANDA