Zimowa sesja zaręczynowa w Oslo

Poznajcie Karlę i Rassmusa. Oboje mieszkają w Oslo w Norwegii. Rassmus jest Szwedem, a Karla ma mieszane korzenie Norweskie i z Dominikany. 

Wbrew temu co można myśleć o Norwegii, nie jest tak zimno na zimową sesję zręczynową w Styczniu. Chociaż muszę przyznać, że na wyższym punkcie było dość wietrznie i temperatura odczuwalna była znacznie niższa…​Jedynym sporym minusem jest to, że w zimie BARDZO SZYBKO robi się ciemno. Mimo tego zdjęcia wyszły nieźle i pojawią się na ślubych zaproszeniach. Na miejsce naszej sesji wybraliśmy park Ekeberg i punkt widokowy, z którego można zobaczyć miasto! Miejsce jest wyjątkowe dla, bo Rassmus oświadczył się chwilę temu Kalri właśnie w tym punkcie. Czyż to nie romantyczne? Z ekscytacją słuchałam opowieści tego wieczoru, gdzie w świetle gwiazd Rassmus uklęknął i zadał to ważne pytanie. 

Pamiętacie podobnie zmiksowaną parę? Jeśli nie kliknijcie w link poniżej. 

Winter enagagement photo shoot in Oslo

Meet Karla and Rassmus. They both live in Oslo in Norway. He is swedish and she is mixed Dominicanian and Norwegian blood. 

Oposite what you can think about Norway, it’s not so cold for photo shoot in January. Although I need to say that in the highes point was really windy and temperature was much lower… Only one minus is that in winter is getting REALLY FAST dark. Even that photos are nice and they will be a part of their wedding invitations. For photos we picked up Ekeberg parken and poin view where you can see whole city. Place is really special for them, beacuse Rassmus proposed exactly there! Isn’t romantic? I was listening with excitiment this story, where in light Rassmus kneeled and ask this important question.

Do you remember similar multi culti couple? If not click link below.

error: ⓒ – ANNA LEWANDA