Ślub boho pod Wrocławiem- Jaworowy Dom | Boho style wedding near Wrocław

Ślub boho pod Wrocławiem- Jaworowy Dom | Boho style wedding near Wrocław

NAJPIERW SESJA NARZECZEŃSKA...

Kamila i Dawid zdecydowali się na współpracę przy ich ślubie, po próbnej sesji narzeczeńskiej. Jest to świetny sposób na poznanie się bliżej, by dowiedzieć się więcej o oczekiwaniach, pomysłach, rzeczach które lubicie i też to jak się poznaliście, bo przecież każda historia jest inna i na swój sposób wyjątkowa. Na sesję wybraliśmy się do Karpacza i to jest jedna z niewielu sesji na której udało mi się złapać śnieg! Jak widzicie zdjęcia z sesji zostały wykorzystane do kącika chillu z hamakiem i przystrojone światełkami. 

ENGAGEMENT PHOTO SESSION FIRST...

Kamila&Dawid decided to work together during their big day, after engagement photo session. It’s awesome idea to meet each other closer, to get know about your expectations, ideas, things that you like and the story how have you met, cuz every story is different. For photo session we drove to Karpacz and it’s one from several sessions that we catched snow!. As you can see pictures from photo session have been use for chill space with hamak and decorated with some nice lights. 

🇵🇱️

ŚLUB BOHO W JAWOROWYM DOMU

Jaworowy Dom jest przyjemnym miejscem w totalnej dziczy, bez zasięgu, co może pomóc ludziom skupić się na spędzeniu pięknych chwil bez Instagrama 😛 Muszę przyznać jednak, że miejscówka w środku lasu, namiot i przestrzeń wokół potrzebowała sporo pomocy, żeby prezentować się tak jak na zdjęciach. 

🇬🇧️

BOHO WEDDING IN JAWOROWY DOM

Jaworowy Dom is a nice place in wildness totally, with no connection with the world, what can help to be focused on spending beautiful moments without Instagram :P. I need to say that space for ceremony, tent and around needed a lot of help to look like that. 

Ślub boho w Jaworowym Domu Wrocław_08
Ślub boho w Jaworowym Domu Wrocław_10
Ślub boho w Jaworowym Domu Wrocław_12

PIERWSZE WEJRZENIE

First look to też pomysł z Zachodu. Ach, ta Ameryka ma całkiem fajne pomysły na ślub! Otóż o co chodzi w tym pierwszym spotkaniu? W zasadzie chodzi o tą chwilę intymności, którą macie zaraz przed ślubem i tłumem gapiów. Chwilę, którą możecie spędzić tylko Wy. Taki moment jest bardzo cenny, bo ma prawdziwe emocje – płacz, śmiech – po prostu tylko Wy. Pomaga to też nie być zestresowanym już na samej ceremonii i już nie musicie myśleć o tym wszystkim co się dzieje wokół Was.

FIRST LOOK

First look is an idea from West. Ach, this America has quite good wedding ideas! So what it is this firt look? It’s about this intimacy moment , which you have right before wedding and crowd of people. Moment, which you spent just with eatch other. This is really precious, cuz it’s true emotions – cry, laugh – just only you two. It helps to don’t be stressed on ceremony and you don’t have to think about all of it what happens around you.

CHWILA PRZED PRZYSIĘGĄ

Pan Młody czekał mocno podekscytowany w lesie (dosłownie parę kroków od miejsca gdzie się wszystko działo), i za moment poszłam po Pannę Młodą, kiedy była już gotowa. Podeszła do swojego narzeczonego i poszły łzy, śmiech i zachwyt! Przepiękna chwila nie tylko wzruszenia, ale i wspólnej modlitwy Pary Młodej i przytulenia. Takie momenty mimo, że krótkie warte są tych 10-15stu minut.

MOMENT BEFORE VOWS

Groom was waiting really excited in forest (just few steps from the place where everything had a place), and in a while I went for a Bride, when she was ready. Kamila came to her fiance, he turned around and cried, they laught and was amazed! It was so Beautiful time not only by moved, but pray together and hugs. These moments even if they are short – deffinetly wort those 10-15 minutes.

CEREMONIA W STYLU BOHO

Drobne ogniskowe miejsce zamieniło się w piękny leśny, pełen łapaczy snów plener ceremonii.
Alejka ozdobiona łapaczami snów zrobione przez Pannę Młodą wyglądała pięknie, a uwieńczona centralną dominantą w postaci znów ręcznie zaplecioną makramą. Do tego śliczne dekoracje zieleni zrobione przez Agnieszkę Rajkiewicz z AgnesDekor

BOHO STYLE CEREMONY

Small bonfire place changed in beautiful, woody, full of dream catchers area for ceremony. 
Aisle was full of them hand made by Bride looked wild, and in the center lovely makrame also hand made. Splendid green decorations by Agnieszka Rajkiewicz – Agnes Dekor

Ślub boho w Jaworowym Domu Wrocław_51

🇵🇱️

WESELE W PLENERZE

Dobrym pomysłem na letnie, plenerowe wesela jest wynajęcie dużego namiotu z podłogą. Nawet jeżeli pogoda nie dopisze to i tak można tańczyć na parkiecie i nie zmoknąć.  Dużym plusem Jaworowego domu jest to, że już mają taki namiot zaraz przy tylnym wyjściu, więc można zaaranżowac to miejsce właśnie w taki sposób. (Jak Aga wykorzystała falujący, biały materiał, który zakrywał większość metalowych elementów, światełka i gałęzie Brzozy).

🇬🇧️

OUTDOOR WEDDING RECEPTION

Good idea for summer, outfoor wedding is renting big tent with floor. Even if weather will fail, you still can dance and don’t be wet. Big plus of Jaworowy Dom is the fact that they alread have one. You can arrange it how ever you want. (Like Aga used white material to cover metal parts of tent, light bulbs and Birch’s brunches).